Не поділили "Євро"


Екс-голова ліквідованого Національного агентства з питань підготовки до футбольного чемпіонату "Євро-2012" Євген Червоненко 21 листопада провів прес-конференцію, на якій похвалився активною роботою протягом неповних 9 місяців, закликав пожаліти 70 звільнених співробітників, звинуватив уряд в тому, що "Президента відсунуто від підготовки до проведення Євро-2012" та пообіцяв найближчим часом створити громадську організацію з підготовки до Євро-2012.

Також Червоненко звинуватив в некомпетентності та "дерибані бюджетних коштів" Кабінет Міністрів і особливо першого віце-прем'єра Івана Васюника.

- Из карманов украинских налогоплательщиков вынут денег больше, чем понадобится для строительства элитного нового стадиона вместе с парком в Донецке. Там запланировано израсходовать 1,2 млрд. грн., а в Киеве сумма внезапно возросла на 700 млн - до более чем 2 млрд. В ближайшее время вы будете свидетелями очень громких скандалов вокруг земли стадиона и прав собственности, - сказав пан Червоненко.

В свою чергу Іван Васюник заявляє, що ліквідація агентства зумовлена неодноразовими зауваженнями керівництва УЄФА відносно неефективної системи управління організацією підготовки й проведення чемпіонату Європи з футболу. "Ви не розумієте своєї ролі. Ви не управлінці, ви координатори!" - так він заявив одного разу панові Червоненко.

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко теж категорично відкидає претензії пана Червоненка:

- Всі цифри по техніко-економічному обгрунтуванню реконструкції стадіону "Олімпійський" пройшли експертизу уповноважених організацій. "Укрбуддержекспертиза" перевірила кожну цифру. Якщо б Нацагенство звернулося до нас, ми б представили документи і їм. Тим більше, ми їх завжди запрошували до розробки документації. Зараз слухати таке просто неприємно.

Захарко БЕРКУТ

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple